Obserwatorzy

piątek, 5 lipca 2013

Pachnące kawą ...

Witajcie
U mnie jest tak gorąco, że na  nic nie ma się ochoty a najlepiej to by było wybrać się nad morze - tam to dopiero można się polenić, tylko kiedy tam się wybrać ? Kiedy mieszka się na wsi zazwyczaj nie ma się zbytnio wiele czasu ponieważ latem jest najwięcej pracy.
Praca pracą ale na małe przyjemności też trzeba znaleźć odrobinkę czasu. Tak więc zające się szyją ( fotki wkrótce ) a jeszcze w między czasie powstały kawowe serca z kursu u  http://aniainspiruje.blogspot.com/ , przyznam szczerze, że Ania to niesamowita babeczka i potrafi zainspirować swoimi pomysłami mnóstwo osób, brawo :)

Oto moje serducha i wianek, wszystko cudownie pachnie kawą :) 
Zapewne pamiętacie jeszcze  buteleczki po śmietanie z lat 80-90 tych :) Oto wazoniki z tych właśnie butelek, to cud, że nie zostały wyrzucone :), wystarczyła odrobina sznurka i koronki :) a efekt oceńcie sami :)
Ps. Pozdrawiam gorąco nowe obserwatorki, mam nadzieję, że zostaniecie ze mną na dłużej oraz dziękuję za przemiłe komentarze pod poprzednimi postami.


7 komentarzy:

Marta i Alicja pisze...

piękne prace!
Pozdrawiam słonecznie ;)

Gosia pisze...

Uwielbiam takie sznurkowe ozdoby, a zapach kawy....:)))

Agnieszka Cieślik pisze...

Buteleczki są przepiękne :) Muszę kiedyś spróbować tych sznurkowych ozdób :)) A kawowe... już mi zapachniało - piękne :))

Anna pisze...

Oj, pamiętam te butelki :)) Ślicznie teraz wyglądają tak wystrojone. Serca pachnące kawą, to jest to!

Kasia Michoń pisze...

uwielbiam zapach świeżej kawy-więc to coś zdecydowanie dla mnie-super,a buteleczki piękne

Bożena pisze...

Tyle nowości u Ciebie,ta dekoracja na komunie śliczna:)Dekoracje z trawy bardzo pomysłowe i fajnie wykonane:)A serducha i wianek z kawą pachnie nawet u mnie:)

Natalia F pisze...

Ja również uwielbiam jak pachnie w pomieszczeniu kawą:)