Obserwatorzy

piątek, 24 lutego 2012

Witajcie
Jestem Inka
 Szukając jakiegoś zajęcia po tzw. godzinach znalazłam w sieci temat pod nazwą papierowa wiklina. Czytając i oglądając wyroby z gazet byłam tak pochłonięta i zafascynowana tym tematem, że sama postanowiłam się w to pobawić. Pierwsze kroki w skręcaniu rurek to był koszmar. Dalej poszukiwałam sposobów jak tu najłatwiej i najlepiej te rurki skręcać, jak łączyć, co tworzyć i pierwszą stronką do nauki było szuwarkowo. Dziękuję za naukę.         http://szuwarkowezacisze.blox.pl/html     Cóż dopiero zaczynam i mój dorobek w tym jest znikomy ale nakręcam się Waszymi pracami i mój entuzjazm ciągle rośnie.

Oprócz papierowej wikliny robiłam różyczki i inne kwiatki z bibuły. Fascynuje mnie rękodzieło, dlatego próbuję wielu technik, którymi się tu troszkę pochwalę. Może to nie będą aż takie  dzieła więc wybaczcie jakiekolwiek niedociągnięcia a co do krytyki ? Jakoś ją przyjmę na tą moją klatę :)

2 komentarze:

zmalowanalala pisze...

Chwal się, chwal. Ja czekam z niecierpliwością:)
Jeśli możesz to wyłącz u siebie weryfikację słowną przy dodawaniu komentarzy, bo niestety cięzko jest odczytać slowa i to strasznie zniechęca.
Pozdrawiam:)

inka pisze...

To mój pierwszy blog więc mam jeszcze problem z poruszaniem się tutaj, dzięki za rady :) Pozdrawiam